Cannes Studio Vue Mer Panoramique Chateau De La Mer

  • 20 m²
  • 1 sypialnia
  • 1 łazienka

Cannes Studio Vue Mer Panoramique Chateau De La Mer o powierzchni 20 m² cieszy się pierwszorzędną lokalizacją i zapewnia łatwy dostęp do Rynek spożywczy Forville Provencal w odległości 25 min spacerem, gdzie goście mogą robić zakupy. Ten apartament oferuje nowoczesne udogodnienia, takie jak Wi-Fi oraz prywatny parking dla osób podróżujących samochodem.

Apartament oferuje balkon z widokiem na morze oraz udogodnienia, takie jak klimatyzacja. Obiekt noclegowy proponuje oddzielną toaletę i prysznic. W łazience znajdują się ręczniki kąpielowe.

Cannes Studio Vue Mer Panoramique Chateau De La Mer posiada taras.

Ten apartament oferuje kuchnię oraz jadalnię, gdzie można delektować się posiłkami.

Kasyno w Cannes znajduje się 2 km od 1-pokojowego apartamentu, a Eglise Catholique Sainte Marguerite jedynie 200 m od niego. Cannes Studio Vue Mer Panoramique Chateau De La Mer jest zaledwie 25 min spacerem od centrum miasta. Plage de la Bocca leży w odległości 6-minutowego spaceru. Przystanek Freres Manina to bardzo blisko od obiektu noclegowego.

Potrzebujesz więcej opcji?
Check Top hotels near Cannes Studio Vue Mer Panoramique Chateau De La Mer
Moment Suspendu
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Moment Suspendu

10
Wyjątkowy 1 opinia
169 m od nieruchomości
Proche Gare, 5 Min Plage Du Midi, Studio - Balcon - Palmazur Vacances
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Proche Gare, 5 Min Plage Du Midi, Studio - Balcon - Palmazur Vacances

7.0
Dobry 1 opinia
254 m od nieruchomości
Sea View Apt, 3 Beds, Ac, Ideal For Congresses
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Sea View Apt, 3 Beds, Ac, Ideal For Congresses

265 m od nieruchomości
    Jak dojechać do hotelu

    Lotniska

    Lotnisko Nicea-Lazurowe Wybrzeże
    30 km

    Udogodnienia

    Internet

    • Wi-Fi

    Opcje parkingowe

    • Parking

    Opcje gastronomiczne

    • Stół na świeżym powietrzu

    W kuchni

    • Czajnik
    • Przybory kuchenne

    W pokojach

    • Klimatyzacja
    • Taras
    • Herbata i kawa
    • Stół

    W łazience

    • Pralka
    • Bezpłatny zestaw kosmetyków

    Urządzenia

    • Telewizor LCD

    Dostępne na miejscu

    • Całkowity zakaz palenia

    Zwierzęta

    • Zakaz wprowadzania zwierząt !

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 15:00 do 18:00
    Wyjazd: od 08:00 do 11:00
    Numer licencji06029031006AK
    Często Zadawane Pytania
    • Czy Cannes Studio Vue Mer Panoramique Chateau De La Mer akceptuje zwierzęta?
      Niestety Cannes Studio Vue Mer Panoramique Chateau De La Mer nie jest przyjazny zwierzętom.
    • Czy w Cannes Studio Vue Mer Panoramique Chateau De La Mer jest kuchnia?
      W Cannes Studio Vue Mer Panoramique Chateau De La Mer goście znajdą kuchnię z czajnikami elektrycznymi, lodówką i przyborami kuchennymi.

    Lokalizacja

    Map
    W pobliżu

    Lotniska

    Lotnisko Nicea-Lazurowe Wybrzeże
    30 km

    Atrakcje w pobliżu

    Restauracje w pobliżu

    Galeria

    Opinie

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.
    Przejdź do opinii
    Recenzja nie została wysłana.

    Skontaktuj się z Nami

    Prosimy o dokonanie rezerwacji grupowej, jeżeli potrzebujesz więcej niż 4 pokoi.
    Państwa dane
    Temat
    Wiadomość
    Cannes Studio Vue Mer Panoramique Chateau De La Mer

    Pokaż na mapie:

    Zabytki
    Polecane restauracje
    Transport publiczny
    Dziękujemy za twoją opinię
    Dziękujemy za subskrypcję
    Zamknij